14 myśli na temat “Zaczynam tęsknić do strony, testów i spotkań lornetkowych….”

 1. To rozumiem, stół aż się ugina … to się nazywa wzrokowa uczta :). U mnie jutro też testy, może coś z tego wyniknie … Pozdrawiam serdecznie.

  1. Zdjęcie jest, niestety, archiwalne – z jednego ze spotkań w 2017r. To były czasy 😉
   Niemniej, trzeba by coś zorganizować.

   Co będziesz oglądał?
   Pozdrowienia.

    1. Czekam na wnioski.
     Kowa 8×32 podobała mi się bardziej od modelu 10×42, 10×32 nie miałem w rękach.

      1. Test wypadł zgodnie z oczekiwaniem ;), swarek 10x30B companion cl pokonał zdecydowanie kowa BD 10×32 XD prominar praktycznie na każdym polu, poza aberracją, gdzie mógłbym dać prawie remis (no może, ze wskazaniem na kowa). Kowa to bardzo porządna lornetka, szczególnie za tą cenę. Swarek jednak to jest swarek :). Może coś więcej napiszę o tym swarku ;).

 2. Ech, szkoda, że Wzrokowiec umarł. Był nadzieją na złamanie technicznego spojrzenia Optycznych. Ale. cóż… Po świetnym starcie, zaczęło się kolesiostwo i zamiast fajnego ogólnodostępnego portalu dla miłośników lornetek poszybowaliśmy w stronę kółka wzajemnej adoracji. RIP

  1. Strona była i jest ogólnodostępna – każdy może ją przeglądać i komentować artykuły – nie bardzo wiem co masz na myśli. Także kwestia „kolesiostwa” i wzajemnej adoracji pozostaje dla mnie zagadką.

   Pogłoski o śmierci są nieco przesadzone.

 3. Oj, wiesz, wiesz… Marlucie, boś człowiek inteligentny. Od pół roku NIC się nie dzieje. Portal zdechł: nie ma testów, forum wali trupiszczem (moderator się zwolnił?), aktualności nikt nie odnotowuje, choć nowości moc na rynku. Uwierz mi Marlucie, to nie tylko moja fanaberia… Zawiedzonych jest więcej. Pozdrawiam serdecznie.

 4. Prowadzenie nawet tak małego portalu jest dość czasochłonne, bardziej niż się może wydawać. W tym problem.
  A forum – tworzą je czytelnicy, nie będę pisał sam ze sobą.
  Są szanse, że coś się ruszy, ale nie będzie to tempo z pierwszego roku.

  Pozdrowienia

  1. Przyłączam sie do próśb. Proszę nie rezygnować wiem ze to niszowy blog ale za to jesteśmy elitą a teraz kite wydał nowe lornetki. Kowa juz zapowiedziała nową serie BD z okazji 120 lecie firmy. Dzieje sie

 5. Dobrze prawisz Mzksiaku. Są jeszcze nowe Olympusy, Swarki, Steinery, (z niemieckim hitem rynkowym SkyHawk 4.0 8×32) i wiele, wiele innych. I cóż nam z tego? Marlut napisał nie ma czasu! Od roku chłop tak zapracowany, że żal serce ściska. Wpierw strzelił sztosika uruchamiając portal, a potem zdziwiony, że mu się udało. I cóż czynić? Ano, siąść i płakać… A portalik nie taki znów skromny: ponad 130 000 wejść, to nie w kij dmuchał.

Dodaj komentarz