9 myśli na temat “Wkrótce nowy Swaro CL Companion 8×30 i 10×30”

 1. Dzięki, poprawiłem linka.
  To ceny samych loretek – bez pasków i futerałów. Po ich doliczeniu będzie prawdopodobnie 4-4,3kzł jak w aktualnym modelu.

  Mnie najbardziej zaintrygował poniższy fragment 🙂
  „… idealną towarzyszkę dla osób pragnących swobody, która pozwala doświadczyć więcej podczas podróży lub zajęć rekreacyjnych.”

  1. No i nie pomyliłeś się (prawie) co do ceny. 8×30 kosztuje 3900, ale… nie można kupić lornetki bez futerału a najtańszy kosztuje 490 złotych. :/

   1. Sama lornetka zapowiada się ciekawie i ja ją chętnie zobaczę jeśli będzie taka możliwość.

    Natomiast jeśli chodzi o futerały- Cepelia już kilka lat temu oferowała „modne filcowe torby”. Przez wrodzoną delikatność nie wspomnę o innych produktach z tym materiałem, prawdopodobnie za 750zł można by kupić 10 par. Na zimę jak znalazł 😉

 2. Tak patrzę w specyfikacje tych nowych Swarków i żadnej rewolucji nie widzę. Dalej pola mniejsze niż w Kite Lynx HD, cięższe niż Lynx-y no i około dwa razy droższe. Obstawiam w ciemno że w bezpośrednim porównaniu Kite nie przegra ze Swarkiem.
  Ps. Kite ma również dłuższą (tylko trzykrotnie) gwarancję!

 3. Marlut będziesz zawiedziony bo aktualnie stawiam tylko dobre piwo, ponieważ składam na lornetkę.

  1. Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek był zawiedziony z takiego powodu.

   Co sobie upatrzyłeś tym razem?

 4. Marlut fajnie że lubisz piwo bo ja również zwłaszcza w sezonie urlopowym gdy człowiek wraca po całym dniu spędzonym na tatrzańskim szlaku, więc z postawieniem prawie nie ma problemu. Prawie jak wiesz z pewnej reklamy robi jednak różnicę a to z powodu odległości Warszawa – Kraków. Co do upatrzonego egzemplarza to niestety do finalizacji jest ściśle tajne łamane przez poufne i nie chodzi tu o przesąd tylko porzekadło; nie dzielmy skóry na niedźwiedziu albo inne że lepszy wróbel w garści niż skowronek na dachu. Po prostu dopóki nie będę go fizycznie posiadał to nie ma co na wyrost pisać bo czasami zdarza się nieprzewidziana zmiana planu albo inne perturbacje. Poza tym rzecz podstawowa to finanse co jak zwykle niestety jest największą przeszkodą i nie chodzi tu o fakt wielkości samej kwoty ale o to że kolejna lornetka to nie artykuł pierwszej potrzeby. Dlatego musisz się uzbroić w cierpliwość. Warto bo może to być coś rzadszego i niespotykanego u nas.

Dodaj komentarz